fbpx

Pakiety z jadłospisem - ścieżka współpracy

1
1 miesiąc lub 3 miesiące
d

„Tancerz”

Współpraca - 1 miesiąc

 • 1 konsultacja dietetyczna
 • Indywidualny 7-dniowy jadłospis dostosowany do tego, gdzie robisz zakupy oraz tego co lubisz
 • Lista zakupów
 • Tabela zamienników
 • Ćwiczenia psychodietetyczne
 • Zalecenia na temat żywienia, suplementacji i stylu życia
 • Analiza wyników badań laboratoryjnych
 • Stały kontakt mailowy
319 zł
/
za 1 miesiąc
d

„Król Parkietu”

Współpraca - 3 miesiące

 • 1 konsultacja dietetyczna +2 kontrolne po 30 minut
 • 3x Indywidualny 7-dniowy jadłospis dostosowany do tego, gdzie robisz zakupy oraz tego co lubisz
 • Lista zakupów
 • Tabela zamienników
 • Ćwiczenia psychodietetyczne
 • Zalecenia na temat żywienia, suplementacji i stylu życia
 • Analiza wyników badań laboratoryjnych
 • Stały kontakt mailowy
266 zł za 1 miesiąc
799 zł
/
za 3 miesiące
2
Wizyty dopasowane do Ciebie
3
Daj się poznać
Ankiety z pomiarami

Kiedy wypełnić ankiety?

Pamiętaj o tym, że ankietę i dzienniczek żywieniowy należy odesłać na mojego maila office@tanczace-awokado.pl najpóźniej na 2 dni przed terminem naszej pierwszej konsultacji.

4
Dalsza ścieżka współpracy
1

Forma kontaktu

Mailowo ustalimy również czy preferujesz konsultację telefoniczną czy przez Google meet. 

2

Konsultacja

Odbywa się godzinna konsultacja online. 

3

Jadłospis

Na 3 dni robocze od konsultacji otrzymujesz jadłospis, zalecenia, sugerowaną suplementację, listę zakupów, listę wymienników oraz dodatkowe ćwiczenia psychodietetyczne, jeśli będą konieczne.

5
Wizyty kontrolne
Co jest potrzebne na start?

Lista potrzebnych materiałów

Ankieta żywieniowa

Ankieta żywieniowa to szczegółowy kwestionariusz, który obejmuje pytania dotyczące nie tylko Twojego obecnego stanu zdrowia i historii medycznej, w tym występujących chorób, ale także pytań odnoszących się do Twojego stylu życia, takich jak rodzaj wykonywanej pracy, poziom aktywności fizycznej, oraz zwyczajów żywieniowych.

Dzienniczek żywieniowy

Dzienniczek to spis Twoich posiłków z kilku dni, powinien uwzględniać wielkość porcji w miarach domowych lub gramaturze produktów oraz napojów, które obrazują kilka dni Twojego typowe odżywiania. Spisuj wszystkie posiłki na bieżąco, zaraz po ich zjedzeniu, aby uniknąć pomyłek i jak najdokładniej scharakteryzować każde danie.

Tabela Pomiarów​

Tabela pomiarów wraz z instrukcjami do ich wykonania ma pozwolić na systematyczną kontrolę efektów naszej współpracy (tabela odsyłasz co tydzień, dzięki czemu jestem na bieżąco z Twoimi postępami).

Jakie badania zebrać przed konsultacją?

Dodatkowo pomocnym elementem dietoterapii będzie dosłanie wyników ostatnio wykonywanych badań krwi.

Badania krwi obrazują stan zdrowia i dzięki nim mogę jeszcze lepiej dopasować zalecenia oraz plan żywieniowy dla Ciebie. Nie są wymogiem koniecznym, jednak pamiętaj, że przynajmniej raz w roku warto zrobić badania podstawowe. Dostaniesz na nie skierowanie od swojego lekarza rodzinnego (POZ).

Przed konsultacją nie proszę pacjenta o wykonanie konkretnych badań, ponieważ każdy pacjent ma inną historię chorobową, obciążenie rodzinne i objawy. Badania dobieram indywidualnie na konsultacji.

Konsultacja z dietetykiem online

Chcesz otrzymać wsparcie żywieniowe i profesjonalną opiekę dietetyka? To właśnie podczas konsultacji online omawiamy Twoje problemy i wyzwania, odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania, a na koniec ustalamy dalsze działania i cele.

FAQ

Czyli odpowiedzi na najbardziej ważne pytania

1. Czy w jadłospisie będą znajdować się produkty, których nie lubię?

Przed konsultacją wstępną otrzymujesz szczegółową ankietę odnośnie swoich preferancji żywieniowych. W ankiecie masz możliwość zaznaczenia odnośnie każdego produktu - czy chcesz żeby znalazł się w jadłospisie.

2. Czy jest możliwość przełożenia konsultacji w przypadku, gdy wybrany przeze mnie termin nie będzie mi już odpowiadał?

Oczywiście, wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Jeśli przełożenie wizyty odbędzie się min. 1 dzień przed konsultacją wstępną jak najbardziej na drodze mailowej możemy znaleźć dla Ciebie inny dogodny termin.

3. Dlaczego jest możliwość wykupienia tylko 7-dniowego jadłospisu?

Ponieważ jadłospis jest jedynie narzędziem do pracy nad nawykami żywieniowymi pacjenta. We współpracy dietetycznej ze mną nauczysz się jak komponować później samodzielnie posiłki, a nie jak trzymać się sztywno jadłospisu. Dodatkowo do swojego jadłospisu otrzymasz również tabelę zamienników, która pozwoli Ci rotować produkty w obrębie posiłków.

4. Co jeśli jakaś potrawa z jadłospisu nie będzie mi smakować?

Po 1 tygodniu od otrzymania jadłospisu i przetestowaniu wszystkich dań masz możliwość zgłoszenia tego, że niektóre dania z jadłospisu Ci nie smakują. Jest to jak najbardziej zrozumiałe. W momencie od zgłoszenia do 3 dni roboczych otrzymasz nowy jadłospis z wymienionymi daniami. 

5. Czy w Twoich jadłospisach są również drogie, trudnodostępne składniki?

Tylko jeśli zgłaszasz taką potrzebę 😉 . Podczas konsultacji ustalamy średnią kwotę jaką pacjent chce przeznaczyć na zakupy spożywcze oraz to gdzie najczęściej kupuje. Jadłospis jest dostosowywany do preferencji smakowych, budżetu oraz sklepu w którym pacjent najczęściej robi zakupy.

6. Czy muszę mieć blender, piekarnik lub inne sprzęty kuchenne, aby zrealizować jadłospis?

Podczas wstępnej ankiety określasz jakie sprzęty masz w domu, a jadłospis jest dopasowywany do nich, tak aby nie generować u pacjenta dodatkowych kosztów.

7. Kiedy mogę spodziewać się jadłospisu?

Jadłospis otrzymasz drogą mailową po 3 dniach roboczych od konsultacji wstępnej.

8. Co jeśli chciałabym/ chciałbym dostosować swój jadłospis do tego, żeby przewidywał porcję obiadową dla innych domowników?

Oczywiście jest to jak najbardziej do zrobienia! Daj mi o tym znać podczas konsultacji, a zaplanuję jadłospis tak, aby przewidywał też porcję dla reszty domowników.

9. Co jeśli nie mam czasu na gotowanie?

Przygotowanie posiłków nie musi być czasochłonne. Jestem w stanie zaproponować Ci strategie lub przepisy, które będą szybkie, smaczne i proste w przygotowaniu.

10. Czy muszę odsyłać cotygodniowe raporty o efektach diety?

Nie musisz, ankiety, które ode mnie otrzymasz są dzielone i internetowo oboje mamy do nich dostęp ;). Wystarczy, że będziesz na bieżąco uzupełniał/ ła swoje postępy w ankiecie, a ja wszystko będę widzieć i kontrolować. Oczywiście w trakcie trwania współpracy pozostajemy w stałym kontakcie mailowym.