fbpx

Wykład

Prelegentka dla Twojej Firmy

Jeśli potrzebujesz prelegentki, która w rzeczowy, dokładany, ale i zabawny sposób poprowadzi wykład dla Twojej firmy – nie musisz szukać dalej. Wykłady prowadzę w zakresie zdrowej glikemii, chorób przewodu pokarmowego oraz psychodietetyki. Jeśli natomiast interesują Cię inne tematy jestem otwarta na propozycje.

Problemy z układem pokarmowym

SIBO, IBS, zaparcia, wzdęcia, bóle brzucha czy biegunki to bardzo krępujące tematy. Wykłady w tym zakresie zwiększają świadomość pacjentów gdzie szukać podłoża problemu i do jakich specjalistów warto się udać.”

Problemy z gospodarką glukozową

Insulinooporność, cukrzyca typu 2, stan przedcukrzycowy czy hiperinsulinemia to schorzenia, w zakresie których każdemu przyda się edukacja. Kiedy wystarczy zmiana nawyków żywieniowych, a kiedy warto już wdrożyć leczenie?

Zmiana nawyków żywieniowych na stałe

Przedstawię Twoim pracownikom narzędzia, dzięki którym będą zdolni do zmiany swoich nawyków żywieniowych na stałe. Problem z odżywianiem to nie jest problem niewiedzy pacjentów.

Kontakt

Jesteś zainteresowany indywidualną obsługą dla firm? Napisz do mnie: office@tanczace-awokado.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego